H İ B

deprem

DUYURULAR

SIL Barcelona Milli Katılım Organizasyonu Hk.

Sayın Üyemiz,
 
7-9 Haziran 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde lojistik ve taşımacılık hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “25. SIL Barcelona Lojistik Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda ilk kez Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından gerçekleştirilecektir.
 
25. SIL Barcelona Lojistik Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, standard stand konstrüksiyonu (güvenlik, hostes ve tercümanlık hariç), genel tanıtım giderleri, sigorta ve kayıt ücretlerini içeren m2 katılım bedeli 800 € olup bu aşamada 2.500 € (Euro) ön avans bedeli talep edilmektedir. Ticaret Bakanlığı’nın “5448 Sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar” uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri ile ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masrafları üzerinden ödenecek destek oranının ise %60 olması öngörülmektedir.
 
Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin https://forms.gle/1d4PpfGXpQLnok6g6 linkinde yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 2.500 € (Euro) fuar katılım avans tutarının yatırıldığına dair dekontun en geç 30 Nisan 2023 Cuma günü saat 17:30’a kadar Birliğimize (e-posta: hizmetsektor1@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.
 

Fuar Başvuru Formu:
https://forms.gle/UKTLGCvNjt8tMehx6

 
Banka Hesap Bilgileri: 
Hizmet İhracatçıları Birliği
Vakıfbank
Güneşli Şubesi
IBAN (EUR) TR290001500158048016860365
(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB SIL Barcelona Fuar Ödemesi” yazılabilir.)