H İ B

deprem

DUYURULAR

Salão do Estudante Milli Katılım Etkinliği

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz tarafından, Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda, 03 – 09 Ekim 2023 tarihleri arasında Brezilya’nın Rio de Janeiro ve São Paulo şehirlerinde eğitim hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “Salão do Estudante” etkinliğine milli katılım organizasyonu gerçekleştirilecektir.

Salão do Estudante Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, standart stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek catering vb. diğer hizmetleri (nakliye hizmeti hariç) içeren katılım bedeli üniversite başına 9.895 ABD dolarıdır. Ticaret Bakanlığının 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar’ı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri üzerinden ödenecek destek oranının ise %60 olması öngörülmektedir.

Bununla birlikte, dileyen katılımcılarımız, etkinlik kapsamında Rio de Janeiro ve São Paulo şehirlerinde gerçekleştirilecek lise ziyaretlerine 1.750 ABD doları bedel ile teşvik harici katılım sağlayabilecektir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 9.895 ABD doları fuar katılım tutarının (lise ziyaretlerine de katılım sağlanacaksa 11.645 ABD doları) yatırıldığına dair dekontun 21 Temmuz 2023 Cuma günü saat 17.30’a kadar Birliğimize (e-posta: erhan.turhan@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/o3Q8EATGbBcxGqBP8

Etkinlik Programı:

03 Ekim Rio Copacabana Fuar Katılım

04 Ekim Rio de Janeiro Lise Ziyareti (opsiyonel)

05 Ekim Rio Barra Fuar Katılım

07 Ekim São Paulo Fuar Katılım

08 Ekim São Paulo Fuar Katılım

09 Ekim São Paulo Lise Ziyareti (opsiyonel)

Banka Hesap Bilgileri:

Hizmet İhracatçıları Birliği

Vakıfbank

Güneşli Şubesi

IBAN (ABD DOLARI)

TR240001500158048016860358

(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB Brezilya Fuar Ödemesi” yazılabilir.)