H İ B

deprem
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • LEAP 2024  Fuarı HİB Milli Katılım Organizasyonu Konstrüksiyon İhalesi

DUYURULAR

LEAP 2024  Fuarı HİB Milli Katılım Organizasyonu Konstrüksiyon İhalesi

TÜRKİYE STANDININ KONSTRÜKSİYON VE DEKORASYON ÇALIŞMASI

4 – 7 Mart 2024 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın Riyad şehrinde yazılım ve bilişim hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “LEAP 2024 (Saudi Arabia Tech Event) Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından gerçekleştirilecektir. LEAP 2024 Fuarı Milli Katılım Organizasyonu ile ilgili; Türkiye pavilyonun genel tasarımın firma stantlarına uyarlanması, firmaların stantlarına ilişkin bilgilerin ve taleplerin toplanması ve iletişimin yürütülmesi, teknik ve 3D çizimlerin firmalar ile paylaşılması, HİB’e tüm dataların iletilmesi, elektrik-su gibi siparişlerin verilmesi, fuar idaresi ile konstrüksiyona ilişkin iletişimin yürütülmesi, konstrüksiyon süreci kapsamındaki tüm üretim, koordinasyon, kurulum, montaj, söküm gibi tüm çalışmaların yapılması hizmetlerini kapsayan taleplerimiz ekte belirtilmektedir.

 

Bu çerçevede, Türk pavilyonunun konstrüksiyonu ile ilgili olarak firmaları teklif vermeye davet ediyoruz.

Bilgileriniz ve teklifinizin kapalı zarf usulüne uygun olacak şekilde en geç 05 Ocak 2024 Cuma günü 17:30’a kadar Birliğimize kargo ile ya da elden iletilmesi hususunda gereği rica olunur.   

      Belirtilen gün ve saatten sonra sunulan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

      Teklifler kapalı zarf usulü ile alınmaktadır. Zarfın üzerine teklifi veren firmanın ismi ile ihalenin konusu yazılıp zarfın kapanan kısmı teklif veren firma tarafından kaşelenip imzalanmalıdır.