H İ B

deprem
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • International de l’Etudiant in Casablanca Uluslararası Öğrenci Fuarı Milli Katılım Etkinliği

DUYURULAR

International de l’Etudiant in Casablanca Uluslararası Öğrenci Fuarı Milli Katılım Etkinliği

Sayın Üyemiz,

26-29 Nisan 2023 tarihleri arasında Fas’ın Kazablanka şehrinde eğitim hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “International de l’Etudiant in Casablanca Uluslararası Öğrenci Fuarı” etkinliğine milli katılım organizasyonu, Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından gerçekleştirilecektir.

International de l’Etudiant in Casablanca Uluslararası Öğrenci Fuarı’na, Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, standard stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek catering vb. diğer hizmetleri (nakliye hizmeti hariç) içeren katılımcı her kuruluşa etkinliklerde 9 m2 (toplam katılım bedeli 4.250 €) yer verilmesi planlanmaktadır. Ticaret Bakanlığının 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar’ı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri üzerinden ödenecek destek oranının ise %70 olması öngörülmektedir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliğinin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 4.250 € fuar katılım tutarının yatırıldığına dair dekontun 31 Mart 2023 Cuma günü saat 17.30’a kadar Birliğimize (e-posta: erhan.turhan@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/NuT13ZxzgdS3NgEfA

Banka Hesap Bilgileri:

Hizmet İhracatçıları Birliği

Vakıfbank

Güneşli Şubesi

IBAN (EURO) TR290001500158048016860365

(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB Fas Fuar Ödemesi” yazılabilir.)