H İ B

deprem

DUYURULAR

İnovaLİG 2023 Başvuru Duyurusu Hakkında

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisinden alınan yazıda, Türkiye’nin ilk İnovasyon Geliştirme Programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarının belirlendiği İnovaLİG, 2014 yılından bu yana şirketlere inovasyon yetkinliklerini ölçme, interaktif bir platformda geliştirme ve küresel kıyas analizi imkânı sunulduğu bildirilmektedir.

Anılan yazıda, İnovaLİG programı kapsamında 47 soruluk inovasyon yönetimi değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfalık küresel kıyas analizi raporu Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından bila bedel sunulacağı ifade edilmektedir. İnovaLİG sayesinde firmalarımız, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon stratejilerini geliştirmektedir.

 Anılan yazıda devamla, bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen İnovaLİG’de, büyük firma ve KOBİ ölçeğinde şampiyon olan firmalara ödülleri Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında takdim edileceği bildirilmektedir. Bu kapsamda ön kayıtların alınması ile birlikte programın anket süreci başlamış olup, henüz kaydolmamış firmalar 30 Nisan 2023 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2023’e katılarak anket sürecine başlayabileceği bildirilmektedir.

Bu kapsamda, İnovaLİG 2023 başvuru programına ilişkin sosyal medya paylaşım görseli ve programına ait detaylı bilgi ekte iletilmektedir.

EKLER:

Sosyal Medya Paylaşım Görseli (Jpeg)

İnovaLİG programına ilişkin detaylı bilgi için;

Gökhan EZGİN & Busemin BAHÇİVAN

0212 454 0349- 0462 info@inovalig.com- strateji@tim.org.tr

Bilgilerinizi rica ederiz.