H İ B

deprem

DUYURULAR

ICEF Berlin Sektörel Ticaret Heyeti

ICEF tarafından, Almanya’nın Berlin şehrinde, bu yıl 28’incisi düzenlenecek küresel eğitim endüstrisinin en prestijli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen “ICEF Berlin B2B Networking Event”e, Birliğimiz organizasyonunda, üniversitelerimize zengin ikili iş görüşmesi fırsatı sunmak ve eğitim profesyonelleriyle yeni iş bağlantıları sağlamak amacıyla, 5 – 7 Kasım 2023 tarihlerinde sektörel ticaret heyeti gerçekleştirilecektir.

Söz konusu program kapsamındaki ulaşım, konaklama, B2B, etkinlik alanına transferler dâhil üniversite başına katılım bedeli 5.750 € olup aynı üniversiteden ikinci katılımcının olması halinde 2.750 € ek katılım bedeli alınacaktır. Tamamen ikili iş görüşmelerine odaklanan etkinlik, “Marcom” adlı bir sistem üzerinden kullanıcılara randevularını önceden planlayabileceği en fazla 38 birebir görüşme imkânı sunmaktadır. Böylece üniversitelerimiz, eğitim sektöründe yer alan küresel ölçekte önemli paydaşlarla bir araya gelme fırsatı bulabilecektir.

Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu kapsamında öngörülen devlet desteği oranı %70 olup heyetin ardından tüm teşvik başvuru ve takip süreçleri Birliğimizce gerçekleştirilecektir.

Bilgileri ve söz konusu etkinliğe Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin 01 Eylül 2023 tarihine kadar aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu doldurması ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 5.750 € tutarında katılım bedelinin (iki kişi katılım sağlanacaksa 2.750 €) yatırıldığına dair dekontun 08 Eylül 2023 tarihine kadar Birliğimize (e-posta: ahmet.koc@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

Program Bilgileri:

4 Kasım : Berlin’e varış

5 Kasım : “networking lunch” seminer, webinar ve “welcome reception” gibi firma eşleştirme ve ağ geliştirmeye yönelik etkinlikler

6 7 Kasım : B2B görüşmeler

8 Kasım : İstanbul’a dönüş

Not: Salon kapasitesi kısıtlı olduğundan katılım için ödeme tarihi esas alınacaktır.

Başvuru Formu: https://forms.gle/D6MybkejqSaZ4VPy6  

Birlik Hesap Adı: Hizmet İhracatçıları Birliği

IBAN (EURO) TR290001500158048016860365

(Açıklama kısmına Eğitim Berlin Ticari Heyeti ödemesi yazılmalıdır.)