H İ B

deprem

DUYURULAR

ICEF Berlin Milli Katılım Etkinliği

Sayın Üyemiz,

ICEF tarafından, Almanya’nın Berlin şehrinde, bu yıl 29’uncusu düzenlenecek küresel eğitim endüstrisinin en prestijli etkinliklerinden biri olarak kabul edilen “ICEF Berlin B2B Networking Event”e, Birliğimiz organizasyonunda, üniversitelerimize zengin ikili iş görüşmesi fırsatı sunmak ve eğitim profesyonelleriyle yeni iş bağlantıları sağlamak amacıyla, 3-5 Kasım 2024 tarihlerinde Türkiye milli katılım organizasyonu gerçekleştirilecektir.

Söz konusu organizasyon kapsamındaki fuar masa bedeli, genel tanıtım giderleri, etkinlik alanında verilecek catering vb. diğer hizmetleri (nakliye hizmeti hariç) içermek üzere, üniversite başına katılım bedeli 4.480 € olup, aynı üniversiteden 2. katılımcının katılımı halinde 1.470 € ek katılım bedeli alınacaktır. Tamamen ikili iş görüşmelerine odaklanan etkinlik, “Marcom” adlı bir sistem üzerinden kullanıcılara randevularını önceden planlayabileceği en fazla 38 birebir görüşme imkânı sunmaktadır. Böylece üniversitelerimiz, eğitim sektöründe yer alan küresel ölçekte önemli paydaşlarla bir araya gelme fırsatı bulabilecektir.

Milli katılım organizasyonu kapsamında Ticaret Bakanlığının 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar’ı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri üzerinden ödenecek destek oranının ise %60 olması öngörülmektedir.

Bilgileri ve söz konusu etkinliğe Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu doldurması ve Hizmet İhracatçıları Birliğinin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 4.480 € tutarında katılım bedelinin (iki kişi katılım sağlanacaksa 5.950 €) yatırıldığına dair dekontun 5 Temmuz 2024 tarihine kadar Birliğimize (e-posta: esra.vurdu@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

Etkinlik Programı

3-5 Kasım 2024 – ICEF Berlin Katılımı

Not: Salon kapasitesi kısıtlı olduğundan katılım için ödeme tarihi esas alınacaktır.

Başvuru Formu: https://forms.gle/Tzgy4jLJcsxa7MG58

Birlik Hesap Adı: Hizmet İhracatçıları Birliği Vakıfbank Güneşli Şubesi

IBAN (EURO) TR290001500158048016860365

(Açıklama kısmına HİB Eğitim Berlin Milli Katılım ödemesi yazılmalıdır.)