H İ B

deprem
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • Go Global Go Virtual: Hırvatistan-Türkiye Sanal İş Forumu ve İkili Firma Görüşmeleri

DUYURULAR

Go Global Go Virtual: Hırvatistan-Türkiye Sanal İş Forumu ve İkili Firma Görüşmeleri

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan yazıda; DEİK/Türkiye-Hırvatistan İş Konseyi’nin, muhatap kuruluşu Hırvatistan Ekonomi Odası’nın ve Avrupa İşletmeler Ağı’nın organizasyonunda, ASO (Ankara Sanayi Odası), ATS (Antalya Sanayi ve Ticaret Odası)’nın ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)’nın iş birliğinde, 22 Ekim 2021 tarihinde, Go Global Go Virtual: Hırvatistan-Türkiye Sanal İş Forumu ve İkili Firma Görüşmeleri’nin düzenlenmesinin planlanmakta olduğu belirtilmiştir.

Yazıda belirtildiği üzere; Hırvat firmalar ile temasa geçmek isteyen üyelerimiz, bugünden itibaren söz konusu platforma ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırarak, firma profillerini, faaliyet alanlarını girerek, Hırvat muhatap firmalara ulaşıp, ikili firma görüşmeleri yapabilirler. İkili firma görüşmeleri üç haftadan fazla sürecek olup, 29 Ekim 2021 tarihinde sonlanacaktır. Platform, sektör ayrımı olmaksızın, tüm Türk ve Hırvat firmalara açık olacaktır. Toplantı dili İngilizcedir. Etkinlik günü olan 22 Ekim 2021 tarihinde ise, Hırvatistan pazarına dair fırsatların, iki ülke arasındaki ticaret ve yatırım potansiyelinin değerlendirildiği sunumlar, belgeler ile kurum temsilcilerinin hitaplarının videoları, söz konusu platforma yüklenecektir. Hırvatistan’daki iş ve yatırım ortamı hakkında bilgi almak ve Hırvat firmalarla temasa geçmek isteyen üyelerinizin söz konusu etkinliğe katılabilirler.

Başvuru formuna;

https://croatia-online-b2bmeetings.hgk.hr/login?next=/registration/participation linki üzerinden ulaşılabilmekte olup, detaylar için DEİK/Türkiye-Hırvatistan İş Konseyi ile (ilgili kişi, Ezgi Tanrıverdi, İş Konseyi Koordinatörü TEL: 02123395062, E-posta: etanriverdi@deik.org.tr , ayrıca kayıt sayfasına dair sorular için: onlineb2b@hgk.hr) temasa geçilebilir.