H İ B

deprem
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • Forum International De L’etudiant Fuarı Milli Katılım Etkinliği

DUYURULAR

Forum International De L’etudiant Fuarı Milli Katılım Etkinliği

Sayın Üyemiz,

18 – 21 Nisan 2024 tarihlerinde Fas’ın Kazablanka şehrinde eğitim hizmetleri sektörüne yönelik düzenlenecek olan “Forum International De L’etudiant Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu, Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Forum International De L’etudiant Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek catering vb. diğer hizmetleri (uçak ve konaklama hizmetleri hariç) içermek üzere, katılımcı her kuruluşa etkinliklerde stant verilmesi planlanmaktadır. Ticaret Bakanlığının 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar’ı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri üzerinden ödenecek destek oranının ise %70 olması öngörülmektedir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliğinin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 4.750 € fuar katılım tutarının yatırıldığına dair dekontun 15 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30’a kadar Birliğimize göndermeleri önemle rica olunur.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/ATKv8R9WFfF7cRPk8

Banka Hesap Bilgileri: Hizmet İhracatçıları Birliği Vakıfbank Güneşli Şubesi

IBAN (EURO) TR290001500158048016860365

(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB Fas Fuar Ödemesi” yazılmalıdır.)