H İ B

deprem

DUYURULAR

BMI Endonezya In Person Student Fair Milli Katılım Organizasyonu

Sayın Üyemiz,

2 – 3 Mart 2024 tarihlerinde Endonezya’nın Cakarta şehrinde eğitim hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “BMI Endonezya In Person Student Fair” etkinliğine Türkiye milli katılım organizasyonu, Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Etkinliğe Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek catering vb. diğer hizmetleri (nakliye hizmeti hariç) içermek üzere, katılımcı her kuruluşa etkinliklerde 6 m2 (toplam katılım bedeli 5.250 ABD doları) yer verilmesi planlanmaktadır. Ticaret Bakanlığının 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar’ı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri üzerinden ödenecek destek oranının ise %70 olması öngörülmektedir.

Fuar kapsamında yer alan lise ziyaretleri, Birliğimiz organizasyonu kapsamında olmayıp bu etkinliğe katılım sağlayan üniversitelerimizin BMI firmasıyla doğrudan iletişime geçmesi gerekmektedir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliğinin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 5.250 $ fuar katılım tutarının yatırıldığına dair dekontu 2 Şubat 2024 Cuma günü saat 17.30’a kadar Birliğimize göndermeleri önemle rica olunur.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/JyHsV1NwSWZns8e78

Etkinlik Programı:

2 Mart 2024 | Fuar Katılımı

3 Mart 2024 | Fuar Katılımı

Banka Hesap Bilgileri:

Hizmet İhracatçıları Birliği Vakıfbank Güneşli Şubesi

IBAN (ABD DOLARI) TR 2400 0150 0158 0480 1686 0358

(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB Endonezya Fuar Ödemesi” yazılmalıdır.)