H İ B

deprem

DUYURULAR

Birleşik Arap Emirlikleri (Dubai) Fiziki Ticaret Heyeti hk.

Sayın Üyemiz,

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliği’nde 1 Ekim 2021-31 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleşmekte olan “Dubai Expo 2020” kapsamında, T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleri ile 15 Şubat 2022 tarihinde “Türk Milli Günü” açılışı gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu, TİM organizasyonu ile 13-15 Şubat 2022 tarihleri arasında TİM Başkanı Sn. İsmail GÜLLE’nin başkanlığında Dubai’ye yönelik tüm sektörlerimizi kapsayan genel nitelikli bir Fiziki Ticaret Heyeti düzenlenecektir.

Bahse konu heyete başvuru için son tarih 17 Ocak 2022 Pazartesi günü mesai bitimidir. Bu tarihe kadar https://delegations.tim.org.tr/event/united-arab-emirates-dubai-2022/company/register internet bağlantısında yer alan Başvuru Formu’nun eksiksiz olarak doldurulması ve organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, toplantı ve transfer, vs. giderlerden oluşan 50.000-TL tutarındaki katılım ücretinin TİM hesabına yatırılması ve ödemeye dair banka dekontlarının bestecoskuner@tim.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.