H İ B

deprem
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • Begin Central Asia Tour Uluslararası Öğrenci Fuarı Milli Katılım Etkinliği

DUYURULAR

Begin Central Asia Tour Uluslararası Öğrenci Fuarı Milli Katılım Etkinliği

Sayın Üyemiz,

24 – 25 Şubat 2024 tarihlerinde Kazakistan’ın Almatı ve Nur-Sultan şehirlerinde eğitim hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “Begin Central Asia Tour Uluslararası Öğrenci Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu, Ticaret Bakanlığından onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda Birliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Begin Central Asia Tour Uluslararası Öğrenci Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek catering vb. diğer hizmetleri (nakliye hizmeti hariç) içermek üzere, katılımcı her kuruluşa etkinliklerde 6 m2 (toplam katılım bedeli 3.650 €) yer verilmesi planlanmaktadır. Ticaret Bakanlığının 5448 sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar’ı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri üzerinden ödenecek destek oranının ise %70 olması öngörülmektedir.

Fuar kapsamında yer alan lise ziyaretleri, Birliğimiz organizasyonu kapsamında olmayıp bu etkinliğe katılım sağlayan üniversitelerimizin Begin Group firmasıyla doğrudan iletişime geçmesi gerekmektedir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliğinin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 3.650 € fuar katılım tutarının yatırıldığına dair dekontu 29 Aralık 2023 Cuma günü saat 17.30’a kadar Birliğimize göndermeleri gerekmektedir.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/YMtyuhdZ6oE7LWy3A

Etkinlik Programı:

24 Şubat 2024 | Almatı Fuar Katılımı

25 Şubat 2024 | Astana Fuar Katılımı

Banka Hesap Bilgileri:

Hizmet İhracatçıları Birliği Vakıfbank Güneşli Şubesi

IBAN (EURO) TR290001500158048016860365

(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB Kazakistan Fuar Ödemesi” yazılmalıdır.)