H İ B

deprem

DUYURULAR

43. GITEX Global Teknoloji Fuarı Hk.

Sayın Üyemiz,

16-20 Ekim 2023 tarihleri arasında B.A.E’nin Dubai şehrinde yazılım ve bilişim hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “43. GITEX Global Teknoloji Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda ilk kez Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından gerçekleştirilecektir.

43. GITEX Global Teknoloji Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu altında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, standard stand konstrüksiyonu, genel tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek catering v.b. diğer hizmetleri (nakliye hizmeti hariç) içeren katılım bedeli 1.295 $/m2’dir. Ticaret Bakanlığı’nın 5447 sayılı Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E Turquality (Bilişimin Yıldızları) Kararı uyarınca organizasyon sonrası firmalara toplam katılım gideri ile ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masrafları ve konaklama giderleri üzerinden ödenecek destek oranının ise %70 olması öngörülmektedir.

Bilgileri ve söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin aşağıda bilgileri bulunan banka hesabına 3000 ABD Doları fuar katılım avans tutarının yatırıldığına dair dekontun en geç 3 Mart Cuma 2023 günü saat 17:30’a kadar Birliğimizin aşağıdaki e-posta adresine göndermeleri önemle rica olunur.

Bilgilerinize sunulur.

E-posta adresi: 
gitexfuar@hib.org.tr
Fuar Başvuru Formu:
https://forms.gle/SvAVxBdmciP1WAsq8
Banka Hesap Bilgileri:
Hizmet İhracatçıları Birliği
Vakıfbank
Güneşli Şubesi
IBAN (USD) TR240001500158048016860358
(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “HİB GİTEX Fuar Ödemesi” yazılabilir.)