H İ B

deprem

DUYURULAR

24-25 Mayıs 2022 Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri Hakkında

Sayın Üyemiz,

Karadeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğinden alınan yazıda; T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB, TİM, OSBÜK koordinasyonunda ve KİB ev sahipliğinde aşağıda yer alan program çerçevesinde 24 – 25 Mayıs tarihlerinde Kastamonu, Tosya/Kastamonu, Bartın, Karabük ve Sinop’a yönelik olarak “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirileceği belirtilmiştir. 

On-line olarak gerçekleşecek seminerlere katılım ücretsiz olup, seminere katılmak isteyen firmaların 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar aşağıdaki linkler vasıtasıyla kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecek olup, söz konusu belgeler elektronik ortamda katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

Seminerlere katılım hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerini geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı sunarken, hem de firmalarımızın mevcut ihracatlarının geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet güçlerinin artırılması ve yeni pazarlara açılımları açısından önem arz etmektedir. Buna ek olarak, seminerin ikinci gününde Tokyo Ticaret Müşavirliğimiz tarafından Japonya (Japonya Pazarına İhraç İmkanları) konulu bir sunum gerçekleştirilecektir. 

24 Mayıs 2022 Birinci Oturum:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_It4_6c_DSV2-Eh8LdozvpA

25 Mayıs 2022 İkinci Oturum:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_tssf2_BySkSnXl1fk3bRhQ

Bilgilerinize sunulur. 


EK: Program