H İ B

deprem
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • Translogistica Poland Uluslararası Nakliye ve Lojistik Fuarı Milli Katılım Etkinliği

DUYURULAR

Translogistica Poland Uluslararası Nakliye ve Lojistik Fuarı Milli Katılım Etkinliği

5-7 Kasım 2024 tarihleri arasında Polonya’nın Varşova şehrinde lojistik ve taşımacılık hizmetlerine yönelik düzenlenecek olan “Translogistica Poland 2024- 11. Uluslararası Nakliye ve Lojistik Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonu Ticaret Bakanlığı’ndan ön onay alınması ve yeterli katılım sağlanması durumunda Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) tarafından gerçekleştirilecektir.

Translogistica Poland 2024 Fuarı’na Birliğimiz organizasyonu kapsamında katılacak kuruluşlar için fuar yer kirası, stant konstrüksiyon ve dekor (güvenlik, hostes ve tercümanlık hariç), catering giderleri, genel reklam ve tanıtım giderleri, sigorta (kurulum, elektrik vd.) ve zorunlu kayıt ücretlerini içeren toplam m2 katılım bedeli 650 €‘dur.

Ticaret Bakanlığı’nın “5448 Sayılı Hizmet İhracatının Tanımlanması, Sınıflandırılması ve Desteklenmesi Hakkında Karar” uyarınca, 2024 yılı Hedef ve Öncelikli Ülkeler Listesi’nde yer alan Polonya’da gerçekleştirilecek organizasyon sonrası firmalara, toplam katılım gideri ile 2 kişinin ekonomi sınıfı gidiş-dönüş ulaşım masrafları için öngörülen destek oranı %70’tir.

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonunda iştirak etmeyi talep eden üyelerimizin aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak, Hizmet İhracatçıları Birliği’nin banka hesabına toplam katılım bedelinin yatırıldığına dair dekontun 7 Haziran 2024 Cuma günü saat 17:30’a kadar Birliğimize (e-posta: translogisticapoland@hib.org.tr / erhan.turhan@hib.org.tr) göndermeleri önemle rica olunur.

Fuar Başvuru Formu: https://forms.gle/FvrAeHmtg1ARTyqB6

Banka Hesap Bilgileri:
Hizmet İhracatçıları Birliği
Vakıfbank / Güneşli Şubesi
IBAN (EUR) TR290001500158048016860365
(Ödeme dekontunun açıklama kısmına “Translogistica Milli Katılım Ödemesi” yazılabilir.)

Etkinliği katılım sağlamak için Birliğimize üye olunması gerekmektedir. Üyelik ile ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://hib.org.tr/tr/uyelik-basvurusu/